Accreditatielijst

Zowel voor organisaties als voor individuele personen is het praktisch onmogelijk om door eigen waarneming vast te stellen of een persoon vakbekwaam kan functioneren. De noodzaak voor persoonscertificering neemt steeds verder toe in de hedendaagse complexe samenleving. Voor het vakbekwaam kunnen toepassen van de Belbin teamrollen via het officiële “Interplace systeem”, heeft Teamvorm BV een officieel erkende accreditatiecursus ontwikkeld in samenspraak met Belbin UK. Wanneer personen deze TRAC hebben gevolgd en een certificaat hebben ontvangen, kan Teamvorm BV garant staan voor het kunnen uitvoeren van de officiële Interplace 360° testen Hieronder vindt u de personen die momenteel officieel zijn geaccrediteerd.

Naam
 
Plaats
Aalbers, Vincent   Soest
Aalberts, Freek   Loosdrecht
Aba, Karina   Den Haag
Abeele, Griet van den   Deinze (B)
Aggelen, Hanneke van   Rotterdam
Aggelen, Ronald van   Amsterdam
Ahlers, Sandra   Hoorn
Akker-van Zelst, Helmi van den   Den Bosch
Andeweg, Vera   Klundert
Arentsen, Robin    Den Helder
Balster, Marga   Huis ter Heide
Baltussen, Sabine   Soest
Barneveld, Willeke van   Utrecht
Batenburg, Hans van   Amstelveen
Begemann, George    Loenen aan de Vecht
Beijsterveldt, Bas van   Amstelveen
Bellinga, Henk   Leusden
Berg, Marleen van den   Amsterdam
Beunk, Servaas   Lobith
Bevers, Harry   Leeuwarden
Bevers, Nicole   Leeuwarden
Biessum, Monique   Badhoevedorp
Blankert, Wendy   Amsterdam
Bleiji, Patrick   Amstelveen
Bloemen, Hans   Dordrecht
Bloemen, Karen   Bussum
Blokpoel, Barbara   Amsterdam
Blotenburg, Corrie   Lunteren
Boeckx, Elisabeth   Melle (B)
Boelens, Ivo   Den Haag
Boer, Malka de   Amsterdam
Boer, Monique de   Tilburg
Boersma, Arjen Dirk   Drachten
Boogaard, Patrick van den   Helmond
Boom, Marjolein   Voorburg
Boon, Sander   Utrecht
Borst, Julia de   Bussum
Bos, William   Best
Bosschaart, Sarco   Amstelveen
Boxtel, Mary van   Heusden
Broek, Linda van der   Bodegraven
Broer, Richard   Voorburg
Brouwer, Adriaan   Boxmeer
Bruijn, Marleen de   Woerden
Bubberman, Jan   Houten
Bulteel, Lies   Noorderwijk (B)
Bungelaar, William van den   Den Bosch
Buren, John van   Den Helder
Burg, Petra van der   Rotterdam
Campagne, Anne   Bussum
Capel, Mark   Rotterdam
Claesen, Cecile   Heeze
Claeys, Caroline   Sint-Katelijne-Waver (B)
Cloosterman, Michel   Oss
Collot d'Escury   Utrecht
Coolwijk, Marion van de   Winkel
Coopman, Paul   Lembeke (B)
Creij, Bert van   Schijndel
Culevier, Anne Marie   Bussum
Cuperus, Kees   Veghel
Dane, Marijn   Hattem
Deckers, Peter   Mortsel (B)
Defoort, Annick   Harelbeke (B)
Degen, Wouter   Schagen
Dekkers, Peter   Den Bosch
Depraetere, Bart   Brussel (B)
Deroost, Herman   Scherpenheuvel (B)
Dijk, Ilonka van   Amstelveen
Dirks, Chris Hans    Amstelveen
Dohmen, Erwin   Valkenburg
Dongen, Jeanette van   Houten
Duijker, Theo   Arnhem
Engler, Alex   Amstelveen
Elsen, Walter van den   Tilburg
Elst, Cees van   Nieuw Milligen
Elzas, Daniel     Amstelveen
Essing, Jasper   Tilburg
Franken, Sanneke   Amsterdam
Feijen, Ed   Zoetermeer
Feijen, Ella   Zoetermeer
Folkertsma, Martine   Apeldoorn
Gareman, Roxanne   Zoetermeer
Gasseling, Erica   Oosterbeek
Geel, Freija van   Scherpenheuvel (B)
Gelissen, Hans   Maastricht
Gestel, Mark van   Duiven
Gestel, Peter van   Duiven
Giezen, Pieter   Groningen
Gils, Bastiaan van   Apeldoorn
Ginderen, Bart van   Zeist
Glas, Cristine van der   Deventer
Goeij, Ron de   Nootdorp
Gorter, Herman    Den Helder
Gravenberch, Errit   Brakel (B)
Groot, Ellen   Nieuwkoop
Groote, Katrien de   Brakel (B)
Gravenberch, Errit   Utrecht
Groen, Rob   Badhoevedorp
Grootens, Jacobine   Arnhem
Grootjen, Cora   Eethen
Grotenhuis, Piet   Drachten
Gysel, Ilse   Gent (B)
Haan, Minke de   Amstelveen
Hagenbeek, Jorden   Amsterdam
Hanssen, Mike   Katwijk
Hanstede, Bram   Arnhem
Hartmann, Harry   Den Haag
Hazekamp, Cor   Zwolle
Heijkoop, Maria van    Haarlem
Heijnen, Stef   Maastricht
Heijstee, Astrid   Weesp
Heilig, Marieke   Heerhugowaard
Helder, Dieuwke   Den Haag
Helder, Ilse van den   Nieuwkoop
Hennevanger, Peter   Nootdorp
Hibma, Margreet   Rotterdam
Hoddenbagh, Diederika   Almere
Hogenhout, Rebecca   Amsterdam
Hoogsteen, Imke   Makkum
Hoop, Richard de   Weert
Houben, Jof   Amstelveen
Houweling, José   Ede
Huisman, Ans   Breukelen
Inghelbrecht, Betty   Melle (B)
Jansen, André   Utrecht
Jansen, Caroline   Knokke, (B)
Jansen, Klaas   Maarssen
Jansen, Marcel   Amstelveen
Janssen, Marjo   Oirschot
Jong, Hilda de   Leusden
Jong, Susan de   Rotterdam
Kamps, Leontine   Tilburg
Kardos, Natasja   Weesp
Kempen, Mirjam van   Woerden
Kemperman, Marjan   Woudenberg
Kesseler, Miep   Den Bosch
Kien, Anne   Almere
Kienhuis, Eveline   Riel
Klaassen, Daniëlle   Delden
Klein Koerkamp, Idelette   Amstelveen
Kloppenburg, Gerbrand   Zwolle
Koedam, Nicolette   Bussum
Koekkoek, Marijke   Utrecht
Komen, Mirjam   Utrecht
Kool, Benedit   Dordrecht
Korte, Heribert   Rotterdam
Koster, Bas   Den Helder
Kramer, Sybrand   Zwolle
Krans, Marja   Drachten
Kronemeijer, Dineke   Groningen
Kroon, Jim de   Den Helder
Kuiper, Christien   Utrecht
Kuipers, Mark   Rotterdam
Laarakker, Hanneke   Malden
Laarman, Chris   Zoetermeer
Lachaert, Ruth   Gooik (B)
Lacor, Carine   Amsterdam
Lange, Tjalling de    Amstelveen
Langejans, Harald   Deventer
Lemmen, Floris   Amsterdam
Lingen, Rolf van    Amstelveen
Linnebank, Marieke   Amersfoort 
Loo, Monique   Epe
Lowe, Michelle   Den Haag
Lugt, Ad van der   Zwolle
Lugt, Jan Willem van der   Amsterdam
Lute, Jolinda   Amstelveen
Magez, Frederike   Voorschoten
Marle, Sara van   Den Haag
Maurik, Sander van   Utrecht
Meeldijk, Ron   Leiden
Meer, Jeanette van der   Gouda
Meester, André   Koog aan de Zaan
Meester, Edda   Koog aan de Zaan
Meijer, Sandra   Amsterdam
Menken, Judit   Gemert
Mestrom, Jan   Montfort
Meulen, Jacob van der   Wassenaar
Meurs, Rob van   Leiden
Midden, Hein      Dordrecht
Minnema, Koos   Dronten
Molein, Ingrid   Gent (B)
Morskieft, Ingrid   Apeldoorn
Mostert, Nel   Naaldwijk
Mudde, Eric   Den Haag
Munster-Helder, Pia van   Brielle
Neut, Rutger van der   Den Bosch
Neyt, Petra   Gentbrugge (B)
Nicolai, Tamira   Bussum
Niersen, Anja van   Arnhem
Nijenhuis, Bert   Wageingen
Nuijten, Joris   Den Haag
Onvlee, Dick   Amersfoort
Oosterhout, Richard van    Rotterdam
Ottow, Bouke   Utrecht
Pentenga, Peter   Utrecht
Peters, Linde   Utrecht
Plaisir, Loes   Voorschoten
Poel, Marc van der   Amsterdam
Poll, Edward van de   Ede
Pothoven, Christiaan   Amsterdam
Prins, Roos   Hilversum
Punt, Martine   Loosdrecht
Reezigt-Hazes, Anita   Leimuiden
Regout, Birgit   Baarn
Reijnen, , Marcel   Culemborg
Rens, Norbert   Amstelveen
Rensink, Remco   Amersfoort
Ribbens, Huib   Naarden
Rijssenbeek, Kees   Haarlem
Rikkert, Sylvana   Zwolle
Ringwöle, Anja   Naarden
Rinsma, Marlinka   Amsterdam
Rinsma, Nena   Amsterdam
Rolffs, Anita   Raamsdonkveer
Rooij, Carolien van   Zoetermeer
Rooijackers, Marie-Thérèse   Houten
Roos-Hendriksen, Grace   Utrecht
Roosmalen, Tom van    Den Helder
Ruiter, John de   Schagen
Rutgers, Maaike   Weesp
Saes, Andrea   Oisterwijk
Sarton, Chrétien   Rotterdam
Schijndel, Michelle van   Schijndel
Schoonhoven, Carla   Utrecht
Schulten, Marko   Veghel
Schuurman, Marc   Rotterdam
Sengers, Clemens   Amstelveen
Sengupta, Rumela   Amstelveen
Sigillito Hollema, Theresa   Amstelveen
Slagter, Ben   Den Helder
Smak, Inge   Ijsselstein
Smeitink, Maarten   Amstelveen
Smits, Erik   Den Helder
Sneller, Else   Utrecht
Snoeck, Sandy   Gent (B)
Sonsbeek, Paul van   Amstelveen
Spaans, Peter   Zeist

Speksnijder Nicole

  Zoetermeer
Spruijt, Michael   Amstelveen
Stael, Ramona    Arnhem
Stedelaar, Evelien   Middelrode
Steenbeek, Marjon   Hilversum
Steenman-Hordijk, Melanieke   Baarn
Stegehuis, Wilfred   Putten
Stevens, Dirk Jan   Bussum
Stevens, Hennie   Den Haag
Straatman, Toine   Assen
Strackx, Elfi   Dendermonde (B)
Strating, Tom   Middelburg
Stroes, Aurelia   Hilversum
Swaan, Inge   Elst
Swint, Alfred   Den Haag
Thanhauser, Kim   Zoetermeer
Tibben, Feike   Onna
Tjoe Ny, Robert   Oegstgeest
Tummers, Yvonne   Den Haag
Turelinckx, Fons   Noorderwijk (B)
Veen, Renate van der   Frankfurt am Mein
Velden, Elly van de   Bavel
Velden, Jessica van der   Koudekerk a/d Rijn
Veldman, Mieke   Meijel
Verbaan, Marlies     Amstelveen
Vermaas, Simone   Amersfoort
Vermeulen, Dennis   Steenbergen 
Vermeulen, Heleen   Ede
Verstappen, Tilly   Maastricht
Verveer, Roel   Anna Paulowna
Verver, John   Amstelveen
Vinck, Ruddy   Lommel (B)
Visser, Bert   Dordrecht
Visser, Erik   Den Haag
Visser, Tineke   Den Haag
Vliet, Paula van der   Den Haag
Voorneveld, Herald    Amstelveen
Voort, Josine van de   Amsterdam
Vork, Anita   Schoonhoven
Vreeswijk, Jos   Nijkerk
Vries, Lieneke de   Utrecht
Vringer, Jack de   Rotterdam
Vroed, Linda de   Rotterdam
Vugt, Johannes van   Amsterdam
Waaijer, Jessika de   Amsterdam
Aaalkens, Annemarie   Dwingeloo
Walsh, Rohan   Amstelveen
Wel, Jessica van der   Brielle
Westendorp, Irene   Oldenzaal
Westgeest, Rob   Den Haag
Wetering, Margaret van de   Oene
Wiegersma, Lars   Amstelveen
Wiel, Huub van de   Amstelveen
Wijk, Govert Jan van     Amstelveen
Wijnstok, Daphne   Den Haag
Winter, Kim de   Den Bosch
Woerden, Ilse   Amsterdam
Wolframm, Inga    Leusden
Wolters, Marion   Maastricht
Yürük, Nilüfer   Melle (B)
Zeldenrust, Arie   Soesterberg
Zuidema, Danella   Utrecht